Free songs
Domů / Tipy a rady / Chcete se dále vzdělávat? Využijte online kurzy
Chcete se dále vzdělávat? Využijte online kurzy

Chcete se dále vzdělávat? Využijte online kurzy

Pro většinu z nás vzdělávání nekončí maturitou či ukončením studia na vysoké škole. Celá řada z nás má potřebu vzdělávat se i dále. Jednou z možností jsou online kurzy, které nabízejí celou řadu výhod. Nemusíte nikam dojíždět, díky čemuž šetříte nejen finance, ale i svůj čas, kurzy můžete absolvovat v klidu a pohodlí domova, v čase, který vám vyhovuje. Většinu lekcí si můžete pustit opakovaně. Některé kurzy nabízejí také soubory a testy ke stažení.

Online Excel pro začátečníky i pokročilé

Textový editor ovládá většina uživatelů výpočetní techniky. S tabulkovým kalkulátorem je to již trochu horší. Pokud chcete získat základní zkušenosti, či si prohloubit vaše znalosti v MS Excel, který nabízí celou řadu užitečných funkcí, zvažte online kurz excel, který nabízí společnost UmimExcel. Jednotlivé videokurzy se skládají z lekcí. V některých kurzech naleznete závěrečné testy a cvičení, které se dají stáhnout. Lekce jsou velmi podrobné a vybírat si můžete jak excel pro začátečníky tak třeba mega kurz excelu po pokročilejší uživatele. Některé z kurzů jsou dostupné neomezeně, některé mají platnost omezenou. Některé kurzy jsou placené, jiné zdarma a všechny nabízejí možnost pouštění svým vlastním tempem. Kurzy vede zkušený lektor s dlouholetou praxí. Samozřejmou součástí každého kurzu je i získání certifikátu, některé kurzy mají na závěr kvíz, díky kterému si můžete ověřit získané zkušenosti a znalosti.

Kurz excelu pro začátečníky vás seznámí s prostředím programu, které je trochu odlišné od textového editoru. Lektor vám srozumitelnou cestou a pomocí názorných ukázek zprostředkuje základní činnosti a operace, které program nabízí a vy si je můžete vyzkoušet. Součástí je i tvorba a vyplňování tabulky a používání jednoduchých matematických vzorců pro výpočty, vytváření grafů a základy filtrování. V případě zájmu pak můžete vyzkoušet kurzy pro pokročilejší uživatele.

O makawiel@email.cz

Nahoru