Free songs
Domů / Ostatní / Displej u iPhonu můžete snadno poškodit. Kdy ho vyměnit?
Displej u iPhonu můžete snadno poškodit. Kdy ho vyměnit?

Displej u iPhonu můžete snadno poškodit. Kdy ho vyměnit?

I když je displej zařízení od Applu poměrně kvalitní a pevný, není žádným tajemstvím, že i on se může poškodit. Kdy bude potřeba ho úplně vyměnit?

S rozbitým displejem u svého mobilního telefonu se setká téměř většina jeho uživatelů. Existuje i celá řada dalších problémů, u kterých servisy sahají po výměně celého displeje. Kdy je potřeba LCD displej iPhone 5S vyměnit? Na to se podíváme v tomto článku.

    1. Nefunkční dotyková vrstva

Aby bylo možné telefon vůbec ovládat, potřebuje dotykovou vrstvu. Je vám tedy jasné, že když přestane fungovat, nezbývá, než ji vyměnit. K poškození dotykové vrstvy přitom může dojít velice snadno. Stačí pád na tvrdou podlahu, chodník či zem. Existují ale i výjimečné případy, kdy se iPhone 5s LCD displej poškodil po dlouhém používání. Jestliže je tedy váš telefon dávno po záruce a přestane reagovat na vaše dotyky, pak víte, kde je chyba.

    1. „Pavouk“ na displeji

Úplně nejčastěji se ale LCD displej iPhone 6 a jiných telefonů poškodí při pádu. Když vám vyklouzne z ruky a spadne špatnou stranou přímo na tvrdou zem. Někdy nad vámi dlí všichni bohové a váš telefon zachrání, jenže ve většině případů ze země seberete mobil s nechvalně známým pavoukem. Ten často zabraňuje i v základním ovládání telefonu, zejména pokud dojde k poškození dotykové vrstvy. I když ale dotyková vrstva funguje, je dobré iPhone 6s LCD disple vyměnit.

    1. Kde nakoupit nejlepší díly?

Celý článek jsme se věnovali tomu, kdy je možné LCD displej iPhone 5S i u jiných telefonů poškodit a kdy je potřeba jej celý vyměnit. Nevěnovali jsme se ale tomu, kde sehnat ty nejlepší náhradní díly. Pokud chcete pro váš telefon opravdu to nejlepší, pak navštivte eshop iSwap.cz. V nabídce naleznete kvalitní náhradní díly nejen pro iPhone, ale i další zařízení od společnosti Apple. Pořídíte tu jak originální, tak neoriginální náhradní díly za skvělé ceny.

O makawiel@email.cz

Nahoru