Free songs
Domů / Tipy a rady / Fotopasti do lesa i k ochraně majetku
Fotopasti do lesa i k ochraně majetku

Fotopasti do lesa i k ochraně majetku

Pokud hledáte způsob, jak navýšit ochranu svého majetku vyzkoušejte fotopast. Možná že fotopast pro vás byla doposud pouze pomůcka pro myslivce či ochránce přírody, kteří pomocí ní kontrolu výskyt zvěře ve svém revíru.

Ovšem fotopast má mnohem, více univerzálnější využití. Není určená jen do lesa, ale pro monitoring v podstatě jakékoliv oblasti a to takovým způsobem, aby byla co nejméně nápadná a monitoring byl utajen. Jedná se tak o skvělý způsob jak zaznamenat činnost zlodějů, kteří o pasti nebudou mít ani tušení.

Tajně a efektivně

Pokud porovnáte standardní bezpečnostní systém a fotopast, uvidíte, že je mezi nimi skutečně velký rozdíl. Fotopast se může pochlubit především nenápadností. Zatímco velkých kamer si zloděj všimne hned, a mohou se jim tam naprosto bez problému vyhnout, či je poškodit, fotopast je díky kamufláži téměř neviditelná. Pokud jí dobře umístíte tak aby byla téměř neviditelná, a zároveň aby snímala vše potřebné, garantujeme vám, že si jí narušitel nevšimne. Tomu vděčí jak za svůj design, tak také naprostou tichost a pozorovatelnost při snímání a to dokonce i v případě když si přisvětluje, tak také díky jejím kompaktním rozměrům. Díky tomu všemu je fotopast schopná pořídit videozáznam, který je natolik usvědčující, že pachatele nebude těžké dopadnout, stejně tak jako budete moci pojišťovně jednoduše dokázat, že vám byla způsobena škoda narušitelem.

Velkou výhodou fotopastí jsou také jejich nízké pořizovací náklady, které jsou ve srovnání s klasickými kamerami, téměř třetinové. Navíc u nich díky jejich nenápadnosti nehrozí, že by je pachatel rozbil.

Vybírejte na základě potřeb

Při výběru kvalitní a hlavně užitečné fotopasti se rozhodujte především podle toho, jak budete fotopast využívat a především kde. Pokud bude vystavena nepříznivým vlivům počasí, určitě pořiďte takovou, která vydrží leccos. Pokud zase bude určena především ke snímání ve tmě, nešetřete na obrazovém rozlišení v podobě megapixelů.

O makawiel@email.cz

Nahoru