Free songs
Domů / Ostatní / Jaké možnosti nabízí kvalitní poskytovatel chiptuningu
Jaké možnosti nabízí kvalitní poskytovatel chiptuningu

Jaké možnosti nabízí kvalitní poskytovatel chiptuningu

Automobilový nadšenci touží po zvýšení výkonu, aby jejich motorový miláček dosahoval vyšší rychlosti a nižší spotřeby. Každý vůz je možné upravit, ale ne každá dílna je schopná provádět kvalitní úpravu motoru. Jaké možnosti nabízí kvalitní poskytovatel chiptuningu a jak vše probíhá?

Jak probíhá chiptuning u profesionálů

Kvalitní dílna vám bude vždy nabízet níže uvedené služby. Pokud některé z nich budou chybět, je lepší vyhledat si spolehlivější a kvalitnější dílnu.

Kompletní diagnostika

Chiptuning je o úpravě stávajícího stavu. Kvalitní servis vám nejdříve provede diagnostiku vozu. Jedině tak můžete provádět kvalitní změnu na výkonu motoru. Diagnostika stávajícího stavu je základ.

Individuální přístup

Každý vůz je jedinečný. Na základě provedené diagnostiky je nutné provést individuální nastavení. Není možné upravit vůz podle jednoho nastavení. Zohlednit se musí stáří vozu, aktuální stav a řada dalších parametrů.

Měření výkonu

Provedené změny se u profesionálů testují ve válcové zkušebně. Tato technologie umí dokonale prověřit tuning motoru a získat naprosto přesná data o výkonu, průběhu točivého momentu a dalších parametrů motoru. Měření výkonu je možné provádět i před úpravou.

Další výhody od profesionálů

Kromě garance kvality u prováděných služeb, vám profesionálové nabízí i další výhodu, kterou u neautorizovaných servisů nenajdete. Jedná se o Atest, který potvrzuje, že váš vůz prošel 100% legálním chiptuningem. S Atestem získáte úpravu, které je úředně schválena Ministerstvem doprav ČR a je legální po celém světě. Součástí tohoto ustanovení je i zapsání do technického průkazu. Takové výhody u neautorizovaného servisu či v dílně ve stodole nezískáte. Vyhněte se nekvalitním službám a dopřejte svému čtyřkolovému miláčkovi to nejlepší.

O makawiel@email.cz

Nahoru