Free songs
Domů / Ostatní / Kam za adrenalinem o jarních víkendech?
Kam za adrenalinem o jarních víkendech?

Kam za adrenalinem o jarních víkendech?

Jaro se nezadržitelným krokem blíží a Vy přemýšlíte nad tím, jak vyplníte jarní volné chvíle? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyzkoušejte například na vlastní kůži některý z adrenalinových zážitků.

Společně s Vašimi přáteli můžete zažít sportovní odpoledne při indoor surfingu.Pokud patříte k milovníkům adrenalinu, pak se určitě nenechejte již déle přemlouvat k vyzkoušení flyboardingu. Flyboarding je považován za jeden z nejvíce adrenalinových zážitků vůbec. Užijí si ho zejména všichni milovníci létání a vody. Obávat se nemusíte ani zdlouhavých instruktáži, neboť flyboarding se ovládá zcela intuitivně a vše tedy záleží na Vašich schopnostech a dovednostech. Flyboarding umožňuje všem odvážlivcům proletět se nad hladinou až deset metrů. Proletět se však můžete také pod hladinou.  Absolutní novinkou v tomto adrenalinovém sportu je Flyboard V4, který umožňuje rotaci kolem vlastní osy. Neopakovatelný zážitek z flyboardingu můžete zažít na Orlické přehradě, Dalešické přehradě či v Davlích a to vždy od poloviny května do poloviny září. Poukázku si můžete zakoupit na webových stránkách internetového portálu Firma na zážitky pod tímto odkazem www.firmanazazitky.cz/flyboarding.

Ještě o něco více adrenalinu do žil Vám vžene jetpack. I tento zážitek nabízí létání nad hladinou vody. Firma na zážitky nabízí také pestrou škálu wellness pobytů, gurmánských i relaxačních zážitků. Najdete zde také bohatou inspiraci na narozeninové či vánoční dárky pro Vaše nejbližší. Romantické chvíle ve dvou můžete zažít také například při letu balonem.

O makawiel@email.cz

Nahoru