Free songs
Domů / Ostatní / Kvalitní a rychlá oprava pro Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi – iDirection
Kvalitní a rychlá oprava pro Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi – iDirection

Kvalitní a rychlá oprava pro Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi – iDirection

Hledáte kvalitní opravnu pro svůj telefon? Ať už potřebujete servis, nebo si jenom nevíte rady s nastavením, iDirection dokáže pomoci v obou případech.

Tři velké pobočky

iDirection je firma specializující se na opravy zařízení od značek Samsung, Apple, Huawei a Xiaomi. Najdete je hned ve třech velkých městech v naší republice. Centrální pobočka je v Praze, další dvě najdete v Hradci Králové a Liberci.

Potřebujete s telefonem poradit? Pokud už hodiny hledáte návod na internetu pro svůj Samsung S9 nebo jiný model, ale nemůžete se dobrat výsledku, navštivte raději iDirectin. Tým školených pracovníků se zabývá také poradenskou činností. Je nutné váš telefon znovu nastavit, synchronizovat nebo zálohovat data? Nic z toho není problém. Hledáte-li do svého chytrého telefonu nové aplikace, které vám pomohou usnadnit život (například ten pracovní), nebojte se zeptat. Pracovníci iDirection vám rádi pomohou i s maličkostí.

Rychle vyřeší problém

Samsung servis Liberec je otevřen od pondělí do neděle, od 9 do 20 hodin. Stejnou otevírací dobu má také pobočka v Hradci Králové. Do centrální pobočky v Praze se musíte dostavit pouze ve všedních dnech.

iDirection může nabídnout kvalitní, ale také rychlé služby. Disponuje mnoha díly skladem, takže opravy mohou být opravdu v mžiku oka hotové. Na webových stránkách najdete informace o cenách a době trvání pro každý model.

iPhone servis už hledat nemusíte. V iDirection nabízí kompletní podporu pro iPhone SE, ale i jiné modely. 90 % oprav je provedeno do 60 minut od převzetí zakázky, takže pokud máte příliš nabitý program, nemusíte se obávat, že budete bez telefonu dlouho.

Kompletní podpora pro Apple a Samsung

Specializovaný Samsung servis už není třeba, v iDirection vám mohou nabídnout kompletní podporu nejen pro Samsung, ale i pro Apple. Očekávat můžete nejen opravy, ale také odbornou podporu ve vybraných oblastech, nebo nejrůznější služby pro firmy a školy, školení pro firmy i jednotlivce. V iDirection se vám dostane profesionálních a kvalitních služeb. Pokud se nemůžete dostavit osobně na některou z poboček, využít můžete bezplatné kurýrní služby.

O makawiel@email.cz

Nahoru