Free songs
Domů / Novinky / Miliarda lidí používá služby Facebooku
Miliarda lidí používá služby Facebooku

Miliarda lidí používá služby Facebooku

Statistiky Facebooku prozrazují, že uživatelé samotné sociální sítě, a jejích ostatních platforem, tvoří více než miliardovou skupinu. Konkrétní čísla samozřejmě Facebook nespecifikuje, a není tak jasné, zda se jedná o aktivní profily.

Více než miliarda lidí uvízlých v síti

Miliardovou hranici nově překročil Instagram, který nyní také otevírá novou službu pojmenovanou instagram TV. Krom instagramu je miliarda uživatelů také na aplikaci WhatsApp, která taktéž patří Facebooku a služba Facebooku pojmenovaná Messenger má dokonce již 1,3 miliardy uživatel.

Samotný Facebook je pak mezi svými platformami králem s celkovým počtem 2,2 miliardy uživatelů. Jejich počet neustále roste a to i navzdory skandálům, které v poslední době tuto sociální síť provázel. Vychází tak strategie, při které si lidé rozdílné značky nespojují jako jedinou firmu.

Sociální sítě představují v dnešní době fenomén, který je neustále přiživován novými a novými nápady, jak uživatele nalákat. Navíc sítě si navzájem své nápady vykrádají a tak například InstaStorie, které jsou v poslední době velkým hitem Instagramu, jsou v podstatě jen vykrádačkou stejné služby, kterou již dříve nabízela aplikace Snapachat.

O Vojtěch Sedláček

Nahoru