Free songs
Domů / Tipy a rady / Mobilní aplikace je důležitá pro váš eshop
Mobilní aplikace je důležitá pro váš eshop

Mobilní aplikace je důležitá pro váš eshop

Vlastníte zavedený eshop, který je vytvořený na profesionální úrovni, invstujete do propagace vašich produktů či služeb a přemýšlíte nad dalším způsobem, jak přilákat další zákazníky nebo klienty? Jistě sami využíváte různé typy aplikací a pochvalujete si jak zjednodušují život, proto si stále více společností nechává vyvinout svou vlastní aplikaci, která zvýší obrat eshopu.

Bez mobilní aplikace se neobejdete

Aplikace jsou fenoménem 21. století. Počet vytvořených aplikací a jejich stahování rekordně roste každým dnem. Všechny známé eshopy to moc dobře vědí, proto své aplikace již dávno mají.

Díky vlastní aplikaci budete mít vlastní design, vlastní logo, brand marketing (propagace značky), nový trh a především nové zákazníky a s nimi vyšší zisky.

Proč mít mobilní aplikaci pro svůj eshop?

Aplikace pro eshop usnadní vašim zákazníkům vyhledávání, ale také samotné nakupování. Stále více lidí upřednostňuje vyhledávání zboží ve svých aplikacích a klasický prohlížeč, kde se nachází i váš eshop, ani neotevírají.

Na mobilnieshop.cz vám připraví aplikaci „na míru“, kde si budou moci zákazníci vybírat podle jednotlivých kategorií, které si vy zvolíte. Tvorba aplikací je vždy velice individuální a přizpůsobena vašim konkrétním požadavkům. Je v porovnání 6x levnější než nabízí konkurence a uvítají ji tedy i malé a rodinné firmy.

Hotová aplikace je umístěna ke stažení pro telefony s Androidem i s iOS.

Další výhodou vytvořené aplikace je povolený přístup, který vám umožňuje provádět jakékoliv změny ve vzhledu či nastavení aplikace, což ocení především klienti, kteří své zboží nebo služby často mění.

Mobilní aplikace nijak nesouvisí s vaším eshopem a vzájemně se nepropojují.

Pomocí mobilní aplikace můžete zasílat Push notifikace, což jsou zprávy (upozornění) o různých novinkách, akcích či výprodejích. Zprávami zajistíte, že se k vám budou zákazníci stále vracet.

O makawiel@email.cz

Nahoru