Free songs
Domů / Tipy a rady / Mobilní weby jsou už nutností
Mobilní weby jsou už nutností

Mobilní weby jsou už nutností

Rok 2017 byl velmi významný nejen pro českou ekonomiku, ale také pro jiné oblasti, v nichž se stalo spousta novinek. Nejedná se jenom o svět financí nebo bydlení, ve kterém se toho děje neustále tolik, že by se v tom jenom čert vyznal. Mnoho novinek se také stalo zejména v SEO oblasti. Oblast internetu a webových stránek v poslední době zajímá čím dál větší procento lidí, protože přece jenom většina lidí se doslechla o tom, jak jednoduché je vydělávat pomocí internetu, tak to taky chtějí zkusit.

Ovšem takové vydělávání na internetu není ani z daleka tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát, protože to chce řadu vědomostí, bez nichž bychom se neobešli. Není se čemu divit, že například optimalizací webů pro vyhledávače se zabývají jenom SEO konzultanti, protože právě ti jsou v tomto oboru naprosto bezkonkurenční.

A právě také oni většinou sledují, co se děje ve světě internetu, protože právě to je oblast, ve které působí a díky které mají zaměstnání. Je tedy nutné sledovat, jaké trendy letošní rok přinesl. V první řadě se jedná především o mobilní weby, které se letos staly naprostou nutností. Mobilní index je v dnešní době už mnohem důležitější než index desktopových stránek.

Pokud máte oba indexy, vyhledávač zaindexuje nejdříve tu mobilní verzi

Pakliže máte svůj vlastní web a máte oba dva indexy, tedy i ten mobilní, tak i ten desktopový, vyhledávač zaindexuje v první řadě ten mobilní. Letos se totiž vůbec poprvé v historii překonal počet mobilních vyhledávání. Je jich opravdu o mnohem více, než je tomu vyhledávání desktopové. Pokud tedy máte svůj vlastní web nebo internetový obchod, zamyslete se nad tím, jestli se raději nerozhodnout právě pro to, abyste mobilní verzi rychle vytvořili! Bez ní totiž už ani ránu v internetovém podnikání! Tak co, už i vy máte mobilní index?

O makawiel@email.cz

Nahoru