Free songs
Domů / Tipy a rady / Nenechte nečekanou návštěvu, aby vás připravila
Nenechte nečekanou návštěvu, aby vás připravila

Nenechte nečekanou návštěvu, aby vás připravila

Nastává podzim, což znamená, že éra návštěv chat a chalup pomalu, ale jistě končí. A to je velké lákadlo pro potencionální zloděje. Chata je opuštěná, ale ještě není taková zima, aby se jim na „lup“ vůbec chtělo. Buďte o krok před nimi a pořiďte si takové zabezpečení, které vám nezruinuje finanční rozpočet, a které efektivně a spolehlivě zachytí každého, kdo se na váš pozemek opováží vkročit. Pořiďte si fotopast Bunaty!

Co je vlastně fotopast?

Laicky se jedná prakticky o fotoaparát, který se ale spouští samovolně – a to díky čidlu pohybu. V momentě, kdy zaznamená jakýkoliv pohyb, začne se pořizovat série snímků, která jednoznačně usvědčí jakéhokoli zloděje či vám zodpoví otázku, zda má na váš pozemek políčeno škodná.

Její průměrný dosah na dálku je 12 metrů a velkou výhodou je fakt, že dokáže pořizovat snímky i za úplné tmy – a to díky neviditelnému blesku. Pokud vám tedy záleží hlavně na nočním focení, vybírejte fotopast podle délky jejího neviditelného blesku.

Nahrajte video!

Nejenom fotky dokáží fotopasti Bunaty pořídit, samozřejmostí je také nahrávání videa. Je již pouze na vás, zda se rozhodnete pro fotografie, video či jejich kombinaci. Dobu snímání si také jednoduše nastavíte a výsledek si můžete nechat poslat do emailu či dokonce do svého mobilního telefonu jako MMS zprávu. Jinak jsou všechny záznamy samozřejmě uloženy na SD kartě.

Jak dlouho vydrží baterie?

Fotopasti fungují na principu klasických tužkových baterek. Takže pokud nepořizuje záznamy „od rána do večera“, dokáže vydržet v pohotovosti i několik měsíců – a to bez ohledu na to, kde je zrovna umístěna. Můžete ji mít umístěnou nad hlavní vchod či ji jednoduše na své chatě, kterou zrovna nebudete moci ohlídat sami.

O makawiel@email.cz

Nahoru