Free songs
Domů / Ostatní / Online rezervační systém usnadní poskytování vašich služeb
Online rezervační systém usnadní poskytování vašich služeb

Online rezervační systém usnadní poskytování vašich služeb

Objednávání u zubaře, u manikérky, v autoservisu, objednání bowlingu, půjčení auta nebo třeba rezervace fitness trenéra, to všechno je jen malý výčet z mnoha služeb, kde je potřeba se objednávat. Když se objednáváte po telefonu, na druhé straně je člověk, který s tužkou v ruce listuje diářem a hlásí volné termíny. Tento způsob rezervací je zastaralý, zdlouhavý a velmi nepřehledný. Buďte moderní a pořiďte si online rezervační systém, která nabízí Sdiary.cz.

Online rezervační systém Sdiary.cz namísto diáře

Problémem používání papírového diáře je, že ho vidíte jen vy. Online rezervační systém Sdiary.cz však uvidí i vaši zákazníci, kteří se u vás mohou sami objednat. V tomto online diáři si nastavíte vše potřebné, od pracovní doby až po dovolenou a pauzy na oběd. Návštěvníci tedy uvidí, které termíny jsou obsazené a které ne.

Už vám nemusí volat, aby si ověřili, kdy máte volno, sami si vyberou vhodný termín a zarezervují si ho, následně jim přijde notifikační email nebo SMS jako potvrzení úspěšné rezervace. Informováni budete i vy. Tento systém je velmi přehledný a využívá ho stále více lidí. Má i široké nastavení, můžete si vytvořit třeba více účtů pro více služeb, které se mohou rezervovat. Můžete si nastavit, jestli mohou dělat rezervace jen lidé, které sami pozvete, nebo všichni návštěvníci aj. Používání je jednoduché a zvládnou ho i naprostí laici.

Aby se lidé o vašem rezervačním systému dozvěděli, na Sdiary.cz vám bude vygenerován HTML kód, který umístíte na svůj web, případně vám s tím zdarma pomůže podpora webu. Následně budete mít na webu tlačítko, které návštěvníky odkáže přímo na rezervační systém. Nemusíte ho hned platit, můžete ho nejprve na 30 dní zdarma vyzkoušet. Při jeho používání pravděpodobně zjistíte, že máte náhle mnohem více času a méně povinností. Nepoužívejte metody, které jsou pracné a namáhavé, online rezervační systém vaší práci zjednoduší a zajisté si ho budou chválit i vaši klienti. Více informací najdete na Sdiary.cz

O makawiel@email.cz

Nahoru