Free songs
Domů / Hardware / Proč vsadit na repasované servery? Šetří vaše finance efektivně
Proč vsadit na repasované servery? Šetří vaše finance efektivně

Proč vsadit na repasované servery? Šetří vaše finance efektivně

Protože jsou v současnosti informační technologie nezbytnou součástí firemní infrastruktury, musí se jimi zabývat každá firma. S firemní infrastrukturou souvisí celá řada klíčových součástí, o které je potřeba se starat. Základ každé infrastruktury tvoří hardware, na kterém veškeré informační systémy běží.

Ten má však tendence rychle zastarat, a tak musíme při jeho pořizování postupovat uvážlivě. Třeba se pokusit něco ušetřit už právě při samotném nákupu hardwaru. V mnoha ohledech totiž není vůbec nutné kupovat něco extrémně drahého, co se vám následně nezaplatí.

Využijte služeb renomovaných firem

Mezi jednu z nejnákladnějších součástí každé firemní infrastruktury patří servery. Právě zde může být vidět vaše úspora nejvíce. A jak tedy ušetřit? Jednoduše zvolte repasované servery, které dnes bez problémů dodají renomované dodavatelské firmy. Tato zařízení jsou schopna splnit veškeré vaše požadavky za podstatně nižší cenu, než byste museli utratit při nákupu serveru nového. Kvalitní dodavatelská firma je vám schopna nabídnout nejen prodej takových zařízení, ale také jejich servis. Kromě toho získáte jistotu:

  • Záruky od výrobce
  • Perfektního technického stavu

Je naprostou samozřejmostí, že použité jednotky se testují. Kromě toho v případě serverů máte jistotu, že hardware byl provozován v bezprašných a klimatizovaných prostorách datových center. Dobré dodavatelské firmy dodávají pouze takové jednotky, které pocházejí z českého trhu a mají tedy záruční podmínky deklarované výrobcem.

Můžete využít také řady služeb

Možná si nyní říkáte, jak vlastně máte poznat kvalitní dodavatelskou firmu. Je pravdou, že firem je na trhu celá řada. Určitě si vyberte takovou, kde péče o zákazníka nekončí pouze prodejem zařízení. Je to již zmiňovaný servis, o kterém jsme hovořili výše. Můžete se rozhodnout zakoupit si třeba servery IBM a s tím by vám měla být nabídnuta možnost doplňkových služeb. Mezi těmi může být třeba instalace požadovaného softwaru či jiná individuální řešení.

O makawiel@email.cz

Nahoru