Free songs
Domů / Novinky / Revoluční dron Spark
Revoluční dron Spark

Revoluční dron Spark

Drony se pomalu ale jistě stávají součástí naší společnosti. Momentálně se představuje dron od společnosti DJI jménem Spark, který i přes své kompaktní rozměry nabízí obrovskou kvalitu. Skvělý obraz, mnoho funkcí a hlavně skvělá cena, to je tato novinka.

Pokud budete hledat lídra na trhu s drony, společnost DJI bude zcela jistě vítězem. Dodává naprosto špičkové drony určené pro profesionály i amatéry. Má vlastní vývoj a technologicky je daleko před svou konkurencí. Důkazem je právě novinka Spakr, která patří k nejkompaktnějším dronům na trhu a přesto přináší obrovskou nálož funkcí a technologií. Je snadno ovladatelný a jeho cena je velmi příznivá.

16 x 16 centimetrů a váha 300 gramů. To jsou parametry, kterými se může novinka pochlubit. Je určena jak pro natáčení ve špatných podmínkách, tak také pro natáčení naprosté pohody. Lze jej vzít dovnitř i ven a nemusíte se bát ani větru, protože DJI má skvěle vyřešený stabilizační systém.

I přes kompaktní rozměry nabízí dron vše podstatné. Prim zde hraje 12 mpx kamera, umístěna na dvouosém gimbalu. Ta zaznamenává naprosto plynulý a hladký záznam, což je dáno i díky skvělému stabilizačnímu systému.

Základem celého dronu je čip o velikosti 1/2,3“, který se standardně dává do kompaktních fotoaparátů. Díky tomu má dron lepší obrazový výstup, než je tomu u jiných dronů, které mají čip dávaný standardně do mobilních telefonů. Dron natáčí v HD a zvládne také pokročilé funkce, jako je například sledování pohybujícícho se objektu.

O Vojtěch Sedláček

Nahoru