Free songs
Domů / Tipy a rady / Tipy, jak nejlépe ochránit svůj telefon
Tipy, jak nejlépe ochránit svůj telefon

Tipy, jak nejlépe ochránit svůj telefon

Nákup mobilního telefonu je vždycky velká věc. Musíte mít dopředu nastudováno, jaký typ je nejlepší, jaké chcete rozlišení, jaký operační systém, co všechno by měl telefon umět a hlavně, jakou velikost displeje preferujete. A právě na display byste si měli dát největší pozor, jelikož jeho oprava bývá kolikrát dražší, než byla pořizovací ceny telefonu.

Proč vůbec používat obaly na mobily? Jak je známo, kvalitní obal dokáže prodloužit životnost vašeho mobilního telefonu a to tím, že jej dokonale chrání před jeho poškozením při spadnutí na zem či jiných nárazech. Ale to samozřejmě není vše! Stejně tak dokáže ochránit telefon před nepříznivými vlivy počasí, jako je například déšť. Zároveň prach či mastnota nemají nemenší šanci vám znepříjemnit pohled.

Není pravidlem, že pokaždé, když vám telefon spadne, tak se mu něco stane. Může zůstat zcela v pořádku anebo v tom horším případě se na něm vytvoří nevzhledná „pavučina“ či se display rozbije tak, že jeho část vůbec nefunguje. V tomto případě vás čeká jediná cesta – a vy se musíte rozhodnout, jestli to bude do servisu nebo do prodejny nových telefonů. Každopádně obě tyhle rozhodnutí vás budou stát několikanásobně více než nový obal na mobil.

Co když na můj mobil obal nenajdu?

Tak tenhle typ obavy můžete ihned pustit z hlavy. Na trhu jsou obaly na veškeré typy telefonů. Obaly na iPhone, obaly na Huawei, obaly na Samsung a další. Prostě všechny druhy telefonů mají své kryty na mobily. A to nejenom ty klasické. Existuje spousta originálních obalů, které dodají vašemu telefonu ten pravý šmrnc.

Existují ještě další typy ochrany telefonu?

Jistě! Nejlepší, co pro svůj telefon můžete udělat, je nalepit na něj tvrzené sklo. Tahle vcelku novinka dokázala vytlačit i obyčejné nalepovací fólie, které sice display také chrání, ale až zdaleka ne tak efektivně. Jeho aplikace je naprosto snadná a účinnost k nezaplacení!

O makawiel@email.cz

Nahoru