Free songs
Domů / Tipy a rady / V boji proti negativním příznakům menopauzy mohou pomoci přírodní krystaly
V boji proti negativním příznakům menopauzy mohou pomoci přírodní krystaly

V boji proti negativním příznakům menopauzy mohou pomoci přírodní krystaly

Menopauza patří k neodmyslitelným a přirozeným etapám života každé ženy. Mnohé z nich tato etapa doprovází nepříjemnými příznaky. Může to pro ně být období fyzického i psychického vyčerpání, postrádají energii, objevují se u nich návaly horka, podrážděnost, otoky končetin, mění se tělesná hmotnost, objevují se změny ve vzhledu, špatný spánek. S některými negativními příznaky mohou pomoci minerály.

Jak mohou minerály pomáhat?

Minerály jsou přírodniny a léčivé účinky jim lidé přikládali od pradávna. I současné lidové léčitelství a ezoterika vnímá minerály jako přírodní pomocníky. Které a jak by tedy mohly pomoci v boji proti negativním příznakům menopauzy?

Ametystu jsou přisuzovány přírodní sedativní vlastnosti, pomáhá uvolnit stres a napětí, podporuje zklidnění podrážděnosti a vyrovnání výkyvů nálady. Bojuje proti hněvu, vzteku, strachu, úzkosti a nespavosti.

Chryzopras je minerál vhodný pro relaxaci, pomáhá podporovat klidný spánek a vyzkoušet jej lze v případě výskytu syndromu neklidných nohou.

Citrín pomáhá vyrovnávat emoce, dodává energii a má dobrý vliv na správné trávení.

Fluorit podporuje koncentraci a sebevědomí.

Lapis Lazuli mírní nespavost a pomáhá v boji proti depresím.

Lepidolit se používá pro stabilizaci výkyvů nálad, zklidňuje a pomáhá v boji proti stresu.

Měsíční kámen může být dobrým pomocníkem při stabilizaci emocí a podporuje správné fungování trávicí soustavy.

Každý z těchto minerálů však nabízí i další vlastnosti. Pokud vás některý z minerálů přitahuje, pořiďte si jej domů. Může mít třeba podobu drúzy, stromečku štěstí, minerální lampy nebo krásného šperku. Z minerálů se nejčastěji vyrábějí náramky, náušnice nebo přívěsky. Velký výběr různých minerálních dekorací a šperků nabízí e-shop magieprirody.cz.

O makawiel@email.cz

Nahoru