Free songs
Domů / Ostatní / Z propagace v zahraničí nemusíte mít strach
Z propagace v zahraničí nemusíte mít strach

Z propagace v zahraničí nemusíte mít strach

Chtěli byste prodávat také v zahraničí? Mnoho firem a podnikatelů z toho má strach a prodávají jen v Čechách. Zbytečně se tak často připravují o velkou příležitost růst a získávat zákazníky z jiných zemí. Pokud se úspěchu nebojíte a chcete prorazit i v zahraničí, neobejdete se samozřejmě bez online propagace pro zahraničí. Jako první byste měli vybrat vhodnou agenturu, která se na takovou propagaci zaměřuje. SEO i PPC reklamu pro zahraničí vám zajistí zkušená marketingová agentura na Seoconsult.cz.

SEO

SEO optimalizace v zahraničí sice zabere nějakou dobu, ale vyplatí se, protože vám bude přinášet dlouhodobě mnoho potenciálních zákazníků z vyhledávání. Je potřeba, aby byl váš web k nalezení ve vyhledávání pod důležitými klíčovými slovy a SEO se o to postará. Zpracuje se analýza klíčových slov, díky ní se zjistí, na jaké výrazy by se měl váš web optimalizovat. Prvním krokem optimalizace je audit webu, který zjistí, jestli je v pořádku z hlediska ON page a dá se případně do pořádku, aby byl validní. Poté se bude pracovat na OFF page, je třeba pravidelně budovat zpětné odkazy na jiných webech přes důležitá klíčová slova. Web se díky tomu bude posouvat ve výsledcích vyhledávání směrem vzhůru a dosáhne organické návštěvnosti.

PPC

Tento druh reklamy jste zajisté už mnohokrát viděli. PPC kampaně v zahraničí vám umožní během krátké doby získat mnoho nových návštěvníků. PPC reklamy mají různé podoby, od textové reklamy až po obrazovou reklamu, videoreklamy nebo animace. Agentura vám zajistí PPC reklamu od A do Z, založí vám reklamní účet, PPC reklamu správně nastaví, zacílí a spustí jí už do 5 pracovních dnů. Následně ji bude optimalizovat tak, aby vám přinášela ty nejlepší výsledky. Budete mít neustálý přístup do reklamního účtu i k analytickým nástrojům pro sledování efektu propagace.

O makawiel@email.cz

Nahoru