Free songs
Domů / Ostatní / Chtěli byste se podílet na vývoji IoT?
Chtěli byste se podílet na vývoji IoT?

Chtěli byste se podílet na vývoji IoT?

Co je to vlastně IoT? V roce 1999 přišel britský technolog Kevin Ashton s termínem Internet věcí (IoT), aby definoval síť, která nejen spojuje lidi, ale také objekty kolem nich. V té době si většina lidí myslela, že jde o věci sci-fi filmů. Dnes se internet věcí – rozsáhlá síť inteligentních objektů, které spolupracují při sběru a analýze dat a samostatném provádění akcí – stává skutečností díky rozvoji komunikačních technologií a analýzy dat.

V mnoha ohledech byly inteligentní objekty využívány po celá desetiletí, například elektronické náramkové hodinky, autoalarmy a koordinované semafory. To, co IoT přináší, je větší výskyt inteligentních objektů a vyšší konektivita mezi nimi. Předpokládá se, že instalovaná základna aktivních zařízení připojených k internetu věcí dosáhne do roku 2025 21,5 miliardy jednotek. Od začátku roku 2018 představuje segment komunikací většinu zařízení IoT následovaný segmenty spotřební a komerční a průmyslové elektroniky, které tvoří na 5,9 miliardy, respektive 5,4 miliardy jednotek. Existuje mnoho vertikál přijetí IoT, od nositelných zařízení po inteligentní automobily, inteligentní domy, města a dokonce i průmyslová zařízení.

Podílejte se na IoT

Chtěli byste se věnovat internetu věcí? Pak je tu pro vás společnost JABLOTRON CLOUD Services s.r.o. Pokud vám nejsou pojmy jako GraphQL, Docker, TypeScript a Mikroservisní architektura cizí a nebojíte se velkých věcí, pak se můžete k této společnosti přidat. Jde o segment s velkou budoucností a vy můžete být jeho součástí. Jde o ryze českou společnost s plochou strukturou, která posouvá hranice možností dál a dál. Nejde o samorosty, ale o mladou partu lidí, pro které je JCS více než práce. Pokud moderní technologie milujete, bude pro vás vaše práce skutečnou zábavou. Navštivte portál Jablotron.cloud, kde se dozvíte všechny potřebné informace.

O makawiel@email.cz

Nahoru