Vytěžování dat z faktur je trendem současné doby

O automatizaci firemních procesů se zajímá stále více firem. Jednou z oblastí, kde se stále častěji uplatňuje automatizace, je i zpracování faktur. Řada firem využívá zejména inteligentní vytěžování faktur Redque. Tento způsob digitalizace faktur totiž výrazně šetří čas a práci účetním. V tomto článku se tak můžete dozvědět, jaké výhody vytěžování faktur Redque nabízí.

Efektivní nástroj pro zpracování faktur

Inteligentní vytěžování faktur Redque představuje software, který automaticky vytěžuje jednotlivá data z faktur a následně je zasílá do účetních systémů. Firmy tento nástroj využívají zejména proto, že díky němu je zpracování faktur nejen rychlejší, ale také přesnější. Výhodou vytěžování faktur pomocí umělé inteligence spočívá i v tom, že šetří práci účetním, jež mohou svoji pracovní náplň ve firmě využít daleko efektivněji.

Tento nástroj využívá pro zpracování faktur technologii optického rozpoznávání znaků (OCR) společně s umělou inteligencí. Díky tomu je tak OCR software schopen poradit si s širokým spektrem vzorů faktur. Systém totiž dokáže předpokládat, kde se konkrétní informace na faktuře nachází a správně ji zařadit. Navíc má samoučící se schopnost, takže se neustále zlepšuje. Výsledkem je tak menší chybovost při zpracování faktur.

Kolik může firma ušetřit?

Vytěžování faktur šetří firmám nejen čas, ale i peníze. Na webových stránkách společnosti Redque je k dispozici kalkulačka, kde si lze zjistit, jakou částku může firma využitím softwaru ušetřit. Stačí jen zadat počet zpracovávaných faktur za měsíc a kalkulačka vám spočítá uspořenou částku. Zároveň je na webu přístupná demo verze, takže si můžete vytěžování dat z faktur pomocí Redque zdarma vyzkoušet.