Free songs
Domů / Ostatní / HUAWEI FreeBuds 3i nechte krásu hudby zapálit váš život
HUAWEI FreeBuds 3i nechte krásu hudby zapálit váš život

HUAWEI FreeBuds 3i nechte krásu hudby zapálit váš život

Jste ochotni najít nádherné přírodní zvuky v hlučném světě? Chcete mít svůj vlastní klidný prostor v průhledném prostředí? Pak pro vás bude vhodnější tento headset HUAWEI FreeBuds 3i. Tento headset Huawei ozdobí váš každodenní život hudbou a technologiemi.

Pokud nosíte sluchátka po dlouhou dobu a vaše uši pociťují bolest a nepohodlí, vyberte si prosím pohodlný headset pro vaše uši, který vám otevře dveře do světa úžasného zvuku, HUAWEI FreeBuds 3i

Můžete si vybrat ze čtyř druhů špuntů do uší. Vždy se najde jeden, se kterým se vaše uši budou cítit extrémně pohodlně. Navíc HUAWEI FreeBuds 3i

Náhlavní souprava vám také nabízí dvě nejoblíbenější barvy, uhlově černou a keramickou bílou.Má nejen stylový vzhled, ale má také silný efekt redukce šumu.

HUAWEI FreeBuds 3i Shrnutí

Tato náhlavní souprava je bezdrátový model Bluetooth, což znamená, že se nemusíte obávat náhodného zlomení nebo zkroucení kabelu náhlavní soupravy. Jediné, co musíte udělat, je připojit telefon nebo tablet k počítači pomocí Bluetooth. Na této náhlavní soupravě uslyšíte hlasovou zprávu, kterou vám odešle hudební přehrávač nebo váš milenec.HUAWEI FreeBuds 3i vám umožní poslouchat úžasnou hudbu bez zpoždění. Velikost sluchátek je 41,8 x 23,7 x 19,8 mm. Externí nabíjecí box má rozměry 8,7 x 35,4 x 29,2 mm, Dobu hovoru ze sluchátek můžete snadno vložit do krabičky na sluchátka, a když sluchátka prozatím nepotřebujete používat, sluchátka krabičku pro vaše sluchátka nabijí. Jejich hmotnost je navíc velmi malá a externí nabíjecí krabička má nabíjecí účinek pouhých 51 g, což je extrémně pohodlné na přenášení a je kdykoli dostupné.

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších funkcí, které s tím přichází

Po otestování dejte HUAWEI FreeBuds 3i

Pokud jsou sluchátka jednou nabitá, lze je používat po dobu 3,5 hodiny. Tato sluchátka jsou vysoce kvalitní volbou pro volání a přijímání hovorů. Nejen, že mají rozumnou cenu, ale také přenášejí vynikající kvalitu zvuku pro vaše hovory plynulejší a zprávy, které přijímáte a komunikujete, jsou přesnější.Od té doby, co byl tento headset uveden na trh, získal nadšené recenze.

Kompletní tovární montáž

Ke sluchátkům FreeBuds 3i obvykle dostanete jednoduchou bílou krabici, která obsahuje nabíjecí pouzdro, o kterém jsme se zmínili dříve, čtyři páry silikonových špuntů do uší velikosti XS, S, M a L, rychlý průvodce a nepostradatelné příslušenství, jako je 1- metr nabíjecí kabel USB-A na USB-C.

Výkonná funkce redukce šumu

Byla zkoumána technologie pro zlepšení uživatelského zážitku. Při ladění se HUAWEI FreeBuds 3i rozhodne používat funkce odstranění hovorů a šumu, takže jste objevili funkce HUAWEI FreeBuds 3i. Kvalita je velmi dobrá, což je také jeden z jeho důležitých prodejních bodů. Kromě toho jsou HUAWEI FreeBuds 3i skutečně náhlavní soupravou s aktivním potlačením hluku. Z profesionálního hlediska je principem redukce šumu těchto sluchátek vydávání zcela opačných zvukových vln podle zadaného hluku, takže když se tyto dvě zvukové vlny setkají, vzájemně se vyruší, čímž vám předloží čistý zvuk. Technologie Huawei obohatí váš život a naplní váš život krásnými zvuky.

O makawiel@email.cz

Nahoru