Free songs
Domů / Ostatní / Objevte výhody vozidel Multicar
Objevte výhody vozidel Multicar

Objevte výhody vozidel Multicar

Multicar je německá značka vozů, která pomáhá v obrovském množství firem a to zejména v Evropě. Známá je i v České republice, kde si vydobyla skvělé jméno, využívá se v komunálních službách, ve stavebnictví, zahradnictví a obrovském množství dalších oborů. Někdo říká multikárám vozidla, obecně jde o nosiče a transportéry, které si můžete libovolně přizpůsobit tak, aby zvládly práci, pro kterou jsou určené.

Pro multikáry existuje více než 100 druhů nástaveb, to znamená, že dokáží perfektně splnit požadavky a vy si můžete vůz nakonfigurovat tak, aby vám pomáhal se vším, co je potřeba. Značka Multicar se pyšní svou spolehlivostí, odolností a dlouhou životnstí, tato vozidla jsou také založena na více než 80 letech zkušeností. Pokud máte o vozy Multicar zájem, stačí oslovit jejich dodavatele, kterým je společnost Unikont Group, kterou můžete navštívit na webu unikont.cz a vybrat si vlastní variantu vozu Multicar, která vám bude vyhovovat.

Můžete si vybírat z těchto typových vozidel:

  • Multicar M27 Compact : vozidla s parametry transportérů a nosičů nástaveb
  • Multicar M31 : kompaktní nosiče nástaveb a transportéry
  • Multicar M29 : úzkorozchodné nosiče nástaveb a transportéry

Technika pro úklid vnitřních prostorů

Jestliže hledáte techniku, která by vám pomohla s úklidem vnitřních prostorů, nejlepší možnost představují scrubmastery. Jde o velmi výkonné a účinné stroje, které se skvěle ovládají a umožní zvládnout mnohem více plochy za méně času. Scrubmastery můžete vybírat v mnoha provedeních, velmi oblíbený je například Scrubmaster B12, který je skvělým pomocníkem pro čištění tvrdých a hladkých podlah. Můžete s ním uklízet i ve stísněných prostorech a jeho disková kartáčová hlava bez problémů vyčistí i místa blízko krajů. Usnadněte si práci s technikou, kterou najdete na unikont.cz.

O makawiel@email.cz

Nahoru