Chystáte se na dovolenou do Itálie? Pronajměte se vilku nebo apartmán

Plánujete dovolenou v Itálii a přemýšlíte nad tím, kam se vypravíte a kde se ubytujete? Ubytování v Itálii nabízí portál cz.italicarentals.com. Nabídka je opravdu široká a ubytování Itálie různorodé. Vaši dovolenou tak můžete strávit v rekreačním domku, vile nebo apartmánu, postačí si jen vybrat termín a místo nejen v Toskánsku u moře nebo na horách. Další možností jsou třeba luxusní vily ve vnitrozemí. Pronájem však není určený pouze pro rekreaci, ale také třeba na konání svatby. Výhodou je soukromí a klid a pronájmy jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i skupiny nebo rodiny s dětmi i bez nich.

Tipy pro vás

Na portálu objevíte třeba dům ve svahu s okouzlujícím výhledem na moře, vilku s bazénem, dvojdomek určený pro vícečetnou skupinu, ubytování přímo na farmě, tradiční rustikální domky, domky postavené z kamene nebo třeba privátní vilky.

Toskánské pobřeží – dovolená snů

Toskánsko je oblast vyznačující se rozmanitostí krajiny, někdo miluje moře, jiný zase hory. Někdo vyhledává ruch velkoměsta, další zase dává přednost klidu venkova. To vše může nabídnout právě Toskánsko. Jeho pobřeží omývají vody Tyrhénského moře a kromě vodních radovánek nabízí i návštěvu historických míst a zajímavých kulturních oblastí. Také se řadí mezi vynikající pěstitele a výrobce vína.

ItalicaRentals – široká nabídka služeb

ItalicaRentals však nenabízí pouze pronájem apartmánů, vilek a domků. Její nabídka je poměrně široká. Samozřejmostí je servis pro klienty během celého pobytu. Pokud nevíte, kam se vypravit na výlet, můžete využít turistického průvodce. Ochutnat můžete speciality místních šéfkuchařů a dokonce se můžete zúčastnit některého z kurzů, třeba výroby pravých italských těstovin. To vše je dovolená Itálie, kterou vám nabízí ItalicaRentals.