Free songs
Domů / Internet / Když chcete, aby o vás svět věděl
Když chcete, aby o vás svět věděl

Když chcete, aby o vás svět věděl

Pro podnikání je velice důležité mít dobře zvládnuté PR a marketing. V dnešní moderní době se jen málokdo nevyskytuje v rozbouřených vodách internetu a i zákazníci hledají většinu služeb právě na něm. Abyste i vy mohli vyplout do těchto vod, je zapotřebí zřídit si své vlastní stránky a najít si ten správný prostor, kde budou provozovány.

Webhosting

Provoz stránek probíhá skrze servery. Neznamená to však, že byste museli začít shánět a provozovat vlastní servery. Můžete totiž využít webhostingu. Webhosting vám umožní pronajmout si na cizím serveru prostor, v rámci kterého můžete své stránky provozovat.

Provozovat stránky skrze profesionální webhosting s sebou přináší řadu výhod. Zaprvé máte záruku, že servery poběží 24 hodin denně sedm dní v týdnu, což znamená, že vaše stránky budou vždy dostupné. Pokud se přeci jen objeví nějaká potíž, nemusíte vůbec nic řešit, protože se o vše stará provozovatel webhostingu. K dispozici je vám často i neomezená technická podpora.

K dalším výhodám patří e-mailové schránky s antispamovými a antivirovými filtry, pravidelné zálohy, pořádná nálož úložného prostoru pro vaše data, a pak samozřejmě také cena. Na serveru jsou totiž provozovány i další stránky, jejichž majitelé se navzájem dělí o náklady, které vznikají s provozem serveru. Výsledná cena je tak velice nízká a může si jí dovolit v podstatě každý.

Multihosting

Multihosting je provoz hned několika různých stránek v rámci jednoho webhostingu. Společnosti nabízející tento druh služby většinou zahrnují všechny provozované stránky do svých zvýhodněných balíčků, díky kterým má poté majitel stránek jen minimální měsíční náklady spojené se svými webovými stránkami. Multihosting se vyplatí zejména, pokud provozujete velké množství webových stránek, případně mikrostránek.

O makawiel@email.cz

Nahoru