Prestashop – široké možnosti pro individuální úpravy

Jednou z nejoblíbenějších platforem a redakčních systémů pro online podnikání je Prestashop. Open-source program nabízí celou řadu funkcí, šablon a pluginů již v základu, které vám pomohou nakopnout váš online byznys.

Ne vždy však nabízí Prestashop vše potřebné. V takové chvíli se vám hodí placené moduly ve kterých najdete jistě potřebnou funkci, kterou využijete ve svém podnikání. V nejhorším případě si můžete nechat vytvořit funkce na míru.

Praktické moduly vyřeší váš problém

Doplňkové služby pro Prestashop je možné koupit již hotové nebo si vytvořit nové. Případně upravit stávající. Pokud vám nevyhovuje žádný z nabídky, požádejte profesionály na Prestashop. Jediné co musíte udělat, je najíst si odborníky, kteří tvoří moduly a doplňkové funkce. Říct jim své požadavky a během pár dnů máte vše připravené k implementaci do systému.

Možná si říkáte, že řešení na míru vyjde hrozně draho. V některých případech tomu tak skutečně být může, ale ne vždy se vyplatí šetřit. Moduly, které jsou připravené nemusí vyhovovat vašim záměrům a neustálé úpravy se postupně načtou do závratných finančních částek. Vždy je lepší si vše řádně promyslet a až poté konat.

Na co dalšího nezapomenout

Při tvorbě svého online podnikání nesmíte zapomenout na celou řadu věcí. Jedním z důležitých bodů je hosting. Velikost hostingu by se měla pohybovat minimálně kolem 5GB. Cena za poskytnutí této služby se pohybuje v řádech sto korun za měsíc. Důležitým parametrem je dostupnost hostingu. Poskytovatel by měl ručit garancí 99%, což je v této oblasti standard. V praxi to znamená, že veškeré výpadky za celý rok nejsou v konečném důsledku větší, než jeden pracovní den. Díky tomu pošlape váš online byznys za všech okolností a vy se můžete věnovat v klidu jeho rozšiřování.