Free songs
Domů / Tipy a rady / Špionážní kamera je nejlepší svědek
Špionážní kamera je nejlepší svědek

Špionážní kamera je nejlepší svědek

Máte obavy o svůj majetek? Budíte se hrůzou z toho, kdo se vám pohybuje po vašem pozemku? Bojíte se o svou rodinu? Pokud ano, pak byste měli zabezpečit vše, o co máte strach. Alarmy a kamerové systémy jsou sice funkční, ale narušitelé s nimi počítají, je tedy potřeba použít takovou ochranu, kterou nebudou očekávat a tou je fotopast!

Malá ale šikovná

Žijeme v nejistých časech a nikdy nemůžeme vědět, kdo se nám bude chtít podívat třeba do obývacího pokoje. Proto je dobré zajistit maximální bezpečí sobě a své rodině. Zatímco alarmy a kamerové systémy jsou zabezpečení, o kterém se případný zloděj snadno doví a bude na ně moci připravit, fotopast je prvek utajené pasivní ochrany, který je schopen naprosto nerušeně neodhalitelně zaznamenat veškeré konání narušitele, aniž by o tom měl dotyčný tušení.

Nenápadnost na prvním místě

Fotopast coby špionážní kamera je malý přístroj vybavený technikou pro pořizování záznamu, ve vysokém rozlišení, díky kterému bude možné zobrazit jakýkoliv detail. Pokud kamera zabere trestnou činnost je možná si celý záznam detailně přiblížit a tak zjistit potřebné stopy vedoucí k dopadení pachatele. Zařízení je poměrně malé a nenápadné, takže jej lze snadno přehlédnout. Je schopná zaznamenávat video i pořizovat fotografie a to jak ve dne, tak i v noci díky neviditelnému přisvětlení snímaného okolí.

Rychlost a bezpečnost ruku v ruce

Špionážní kamery jsou schopny veškerý pořízený záznam okamžitě odesílat pomocí GSM brány na navolenou e-mailovou adresu, nebo na mobilní telefon a to bezprostředně v momentě nahrávání. Vy tak máte možnost sledovat co se děje přímo před kamerou v podstatě live. Získáte tak okamžitě důkaz sloužící pojišťovně i soudu a váš spor s případným narušitelem tak pro vás bude nutné zlo, ve které však budete mít díky fotopasti jasně navrch.

O makawiel@email.cz

Nahoru