Free songs
Domů / Tipy a rady / Jak získat kryptoměny? Podívejte se na hlavní možnosti
Jak získat kryptoměny? Podívejte se na hlavní možnosti

Jak získat kryptoměny? Podívejte se na hlavní možnosti

Jsou trendem poslední let. Co konkrétně? Máme na mysli kryptoměny, které někteří nazývají i jako virtuální měny. Pokud vás zajímá, jakým způsobem je získat a vlastnit, tak jsme pro vás ve spolupráci s webem Cryptosvet.cz připravili přehled hlavních cest, kterými se vydat. Jak se sami přesvědčíte, není to zase až tak nic složitého.

Využijte nákupu na burzách

Tuto možnost můžeme označit za takovou, která je celkem populární. Odpovídá tomu nejenom zájem lidí, ale i počet takových burz, kde je možné nákup zrealizovat. Kladem je v tomto případě fakt, že nákup není nijak složitý. Podíváte se na kurzy kryptoměn, vyberete si tu pro vás zajímavou a koupíte ji za klasické peníze. Kryptoměna se vám následně objeví v peněžence. A jaké burzy patří mezi nejznámější?

  • Coinbase
  • Coin Mate
  • Bitstamp

Možná je i těžba

I toto je cesta, jak se dají získat. Nutno říci, že se jedná o složitější možnost pro toho, kdo nemá úplně dokonalé znalosti a informace o to, jak se získává. Když se navíc podíváme na kryptoměny novinky, tak musíme říci, že ne u všech se těžba vyplatí. Příkladem je nejznámější Bitcoin, kde za spotřebovanou elektřinu zaplatíte více, než vyděláte. Není ale možností jedinou a tak můžeme říci, že stále lze najít mnoho těch možností, kde se těžba vyplatí.

Zkuste speciální bankomaty

Nedávno bylo několik z nich instalováno na některých stanicích pražského metra. Nejsou ale možností jedinou, jelikož problémem není ani to, že je najdete třeba v nákupních centrech, nebo na jiných veřejných místech. V čem jsou unikátní? Nákup obvykle zvládne i naprostý laik. Stačí mít ve svém mobilu nainstalovanou peněženku. Poté ji necháte načíst, zvolíte příslušný obnos a ten do daného bankomatu vložíte. Transakce se provede a vaše kryptoměny jsou připsány. Negativem může být to, že výběr není zase až tak rozličný a je spojený jen s těmi nejznámějšími.

O makawiel@email.cz

Nahoru