Free songs
Domů / Tipy a rady / Buďte vidět díky kvalitnímu tisku online
Buďte vidět díky kvalitnímu tisku online

Buďte vidět díky kvalitnímu tisku online

Máte novou firmu a lámete si hlavu s tím, jaká reklama je nejúčinnější? Už nepřemýšlejte a vyzkoušejte letáky! Jejich efektivita je mistrně schovaná v tom, že leták se dostane prakticky všude. Jsou mezi námi i starší spoluobčané, kteří již nejsou v dosahu internetů či sociálních sítí, ale leták si vždy rádi přečtou. A to je vaše příležitost!

Zvolte si svou velikost

Když se řekne leták, každý si samozřejmě hned představí ten klasický, který nám chodí do schránek. Nicméně, klidně si můžete nechat vytisknout i menší, které nezatíží vaši peněženku a poskytne stejnou informaci jako leták většího rozměru. Od standardního rozměru A4 klidně můžete využít i tisk letáků A6 – je jen na vás, jakou velikost si zvolíte dle délky textu.

Kam se obrátit, když chci nechat vytisknout letáky?

V dnešní moderní době již není nejmenším problémem tisk online. Jednoduše si navolíte velikost, typ papíru, jeho barevnost a počet kusů. Dokonce si můžete i zvolit expresní doručení letáků do 24 hodin.

Proč využít právě letáky jako formu propagace?

Reklama offline – jak bylo již řečeno, ne všichni si mohou dovolit být online a využívat internetu pro všechno, co zrovna potřebují. Oslovte tímto způsobem i ty ostatní – přece si nenecháte utéct zákazníky! Dejte jim o sobě vědět touto formou a jistě si na váš leták vzpomenou i po čase.

Cílová skupina – nesporně největší výhodou je, že letáky můžete zaujmout vaši cílovou skupinu, mezi kterou se dají jednoduše nasměrovat. Nejlepší je rozdat letáky v okolí vašeho podniku a informovat tak všechny, kteří chodí pravidelně okolo.

Je libo sleva? – všimli jste si, kolika letáků jsou součástí takzvané vouchery nebo slevové kupony? Není to jen náhoda – slevy prostě na lidi platí odjakživa a troufám si tvrdit, že ještě dlouho platit budou. Získejte tak zákazníka, který se k vám bude vracet za další vidinou zlevněného, ale kvalitního nákupu.

Neváhejte a zkuste si nezávazně alespoň pár letáků objednat – uvidíte, jak zafungují na širokou veřejnost.

O makawiel@email.cz

Nahoru