Free songs
Domů / Tipy a rady / Kvalitní servery jsou základem spokojeného podnikání
Kvalitní servery jsou základem spokojeného podnikání

Kvalitní servery jsou základem spokojeného podnikání

O větších českých firem se všeobecně ví, že výměny svých serverů nechávají prakticky na poslední chvíli. Z průzkumů vyplývá, že až tři pětiny firem v naší domovině k tomuto úkonu přistupují jednou za pět a více let.

Přitom se přední světoví výrobci serverů shodují, že by se k výměně mělo přistupovat ideálně jednou za tři roky. Je s podivem, že se tímto doporučením spoustu firem stále neřídí, i když s sebou častější výměna serverů přináší mnoho výhod a benefitů spojených s jejich užíváním.

Výhody spojené s častější výměnou serverů ve firmě:

 • úspora peněz z běžného provozu = návratnost investice
 • vývoj technologie = nižší spotřeba energie
 • konkurenceschopnost na trhu
 • možnost nákupu z pohodlí domova nebo pracoviště

  Zásadní výhodou, kterou je potřeba zmínit hned na začátku, je úspora peněz. I přes nutnou počáteční investici do zakoupení serverů se podle výpočtů z ušetřených peněz na běžném provozu vrátí částka do vašich kapes v horizontu cca jednoho roku. To zní zajímavě, že?

  Vývoj jde neustále kupředu a nové servery jsou vždy o něco kvalitnější, než ty předchozí. To se projeví zejména na množství spotřebované energie, které bude daleko menší.

  Díky úspoře peněz z běžného provozu si můžete dovolit regulovat cenu vašich produktů na trhu, tedy neprodávat předražené zboží nebo služby. Zákazníci tento fakt jistě ocení a budou se na vás rádi obracet i nadále.

  Dnes navíc nemusíte při shánění serverů obcházet různé kamenné obchody. Nač se táhnout třeba přes celé město, když prodej serverů nabízí dnes i mnoho e-shopů. Stačí si jen vybrat.

  Záruka spokojenosti v podobě osvědčené značky

  Ve světě serverů to funguje úplně stejně, jako v jiných oblastech. Pokud tedy chcete kvalitu, vsaďte na osvědčenou a vyhlášenou značku. V tomto ohledu se můžete spolehnout na servery DELL, které vás svými možnostmi rozhodně nezklamou, a uvidíte, že si je po čase budete pochvalovat.

O makawiel@email.cz

Nahoru