Free songs
Domů / MAC / Nemohl se oženit se svým Macbookem tak, zažaloval úřady
Nemohl se oženit se svým Macbookem tak, zažaloval úřady

Nemohl se oženit se svým Macbookem tak, zažaloval úřady

Muž se pokusil dosáhnout svolení s tím, že může pojmout za svou choť svůj Macbook. Úřady mu to však zakázali a tak je zažaloval.

Miluj bližního svého

Jak možná víte, na světě se pohybují lidé, kteří se vášnivě zamilovali do nějakého objektu, nebo stavení (v Německu například žije žena, která má velmi intenzivní vztah s Berlínskou zdí), a tito lidé mnohdy touží vstoupit s předmětem jejich vášní do svazku. Ne vždy jsou však úspěšní.

Podobně by mohl působit i případ Chrise Saviera, muže, který žije v Utahu, je válečným veteránem a absolventem právnické univerzity. Ten nedávno požádal úřady v Utahu, zda by mohl vstoupit do manželského sňatku se svým Macbookem plným porna. Úřady mu to samozřejmě nepovolili, a tak se rozhodl je zažalovat.

Jenže Chris je trochu jiný případ. Vše začalo v roce 2013, kdy chtěl navštívit stánky sociální sítě Facebook, ale omylem se překlepl a místo toho navštívil stránky s pornografickým obsahem. Od té doby se prý stal závislým na pornu a tak se rozhodl žádat od Applu odškodnění za psychickou újmu, že to jeho Macbook vůbec dovolil.

Chris se nevzdává!

Asi vám nemusíme říkat, jak to celé dopadlo, soud samozřejmě rozhodl v Chrisův neprospěch, ale nešťastník získal alespoň nějakou popularitu, na které se rozhodl stavět. Od té doby se snaží rozjet největší kauzu svého života, má za sebou již několik pokusí a všechny neúspěšné. Poslední pokus se týkal právě manželského aktu s jeho laptopem.

Po té co mu sňatek nebyl umožněn, zažaloval guvernéra Utahu a také státního zástupce, ovšem ani v tomto případě mu soud nevyhověl. Nicméně Chris brzy přijde zase s něčím novým

O Vojtěch Sedláček

Nahoru